• AKU-CORP

    nowoczesne strony www.
    profesjonalny fanpage.
    najlepsze pozycjonowanie.
    kreatywne projekty.

Bezpłatna Pomoc Techniczna

Wybrałeś nas abyśmy wykonali dla Ciebie projekt. Od teraz otrzymujesz 2-miesięczną bezpłatną pomoc techniczną.

Aktualizacje

Wybierając Aku-Corp masz gwarancję otrzymania wszystkich najnowszych aktualizacji.

Urządzenia mobilne

Nasze strony są dostosowane tak, aby idealnie dopasowywały się do dzisiejszych urządzeń mobilnych.

Optymalizacja SEO

Wiemy jak ciężko jest dziś zaistnieć na wysokich pozycjach w Google, dlatego też idealnie optymalizujemy strony pod kątem SEO, aby łatwiej się je pozycjonowało.

Wybrane Projekty

Priorytetowym zadaniem Aku-Corp jest tworzenie nowoczesnych i niekonwencjonalnych projektów wykorzystujących najnowsze trendy. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, proponując autorskie rozwiązania. Wykonujemy projekty w pełnym zakresie począwszy od koncepcji, poprzez projekt developerski, kończąc na projekcie wykonawczym.

Ponieważ w projektach wykorzystujemy rozwiązania Open Source – Możemy zaoferować Państwu bardzo konkurencyjne ceny.

Poznaj Zespół

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy nie boją się wyzwań.

Adrian Żymła

Adrian Żymła

CEO

Mieszkam w Piekarach Śl. Zajmuję się projektowaniem i tworzeniem witryn internetowych oraz pisaniem programów komputerowych. Jestem osobą młodą, ambitną oraz godną zaufania. Dzięki dotychczasowemu doświadczeniu, świetnie pracuję w zespole jak i samodzielnie. Potrafię również pracować pod presją czasu. Moje umiejętności są bezcenne. Rozwiązywanie problemów i wsparcie to moja druga natura, co oznacza wiarygodność i mniej problemów.

Marek Fabian

Marek Fabian

Manager

Jestem osobą z natury spokojną, opanowaną i dążącą do kompromisów. Dzięki tym umiejętnościom potrafię świetnie określić potrzeby naszych klientów, tak aby każdy był zadowolony i czuł, że decyzja o podjęciu współpracy z nami była tą dobrą. Jako osoba kreatywna i pomysłowa czuwam nam realizacją projektów aby po prostu się podobały.

Agnieszka Ostrowska

Agnieszka Ostrowska

Koder

Jestem osobą niespokojną i ruchliwą. Zawsze bardzo angażuje się w to, co robię, a każde niepowodzenie głęboko przeżywam. Posiadam za to zadziwiającą intuicję i syntetyczny umysł, pozwalające mi ogarnąć wszystko, co się wokół dzieje. Dzięki czemu gdy ja czuwam, nasi klienci mogą spać spokojnie.

Co mówią o nas inni

Zlecona strona internetowa djbass.pl była wykonana w terminie i w pełnym zakresie a jej efekt doskonale służy naszej firmie. Szczególnie cenimy sobie terminowość oraz fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji projektu. Mega szybko,mega profesjonalnie a do tego w przystępnej cenie . POLECAMY!

Damian KurzyńskiCEOdjbass

Chciałem podzielić się informacją, że strona internetowa zrobiona przez Pana Adriana została wykonana w sposób szybki i bez zastrzeżeń. Kontakt między Panem Adrianem jest szybki i bezproblemowy.
Wszystkie sugestie dotyczące mojej strony zostały wykonane expresowo .
Wszystkim polecam Pana Adriana jeśli chcą mieć w sposób profesjonalny wykonaną stronę internetową.
Gorąco polecam Krzysztof K.

Krzysztof KoziołekCEOwww.osk-kris.com.pl

Marka odzieżowa Van Horn zaistniała i jednocześnie zyskała dzięki firmie Aku-corp. Dzięki profesjonalnemu wizerunkowi w sieci, możemy się pochwalić większym zainteresowaniem i wzrostem klientów. Z czystym sumieniem możemy polecić Aku-corp, która stworzyła idealną stronę internetową marki Van Horn.

Van Horn

Wcześniejsza strona witryna marki Pierre Cardin nie budziła zachwytu, a już tym bardzie zaufania wobec firmy. Aku-corp zaproponował stronę, która wygląda przede wszystkim ekskluzywnie – prosto, ale efektownie. O taki efekt właśnie nam chodziło, dzięki temu zyskaliśmy na wizerunku Pierre Cardin. Regularne aktualizacje, dodawanie newsów, dbanie o całokształt witryny to rzeczy którymi nie musimy się martwić dopóki mamy Aku-corp.

Pierre Cardin

Rekomenduję firmę Aku-Corp Pana Adriana Żymły. Pan Adrian dał się poznać jako osobę kompetentną i w pełni zaangażowaną w wykonywanie powierzonych mu zadań, które zawsze wykonuje rzetelnie i z należytą starannością. Z prawdziwą przyjemnością polecam osobę Pana Adrian Żymła wszystkim, którzy zamierzają z nim w przyszłości współpracować.

KSOIN - Karolina Strug
© Copyright 2014-2016 - Aku-Corp